Snubní prsteny originální

Snubní prsteny originální

Netradiční a originální svatební prstýnky? Ale ovšem!

 

Ale jaké? Co vás odliší od davu?

Máme pro vás jasné tipy, jak vybrat prstýnky, které nebude mít nikdo jiný.

snubní prsteny netradiční

Chcete-li rovnou přejít k nabídce, klikněte zde a vybírejte snubní prsteny originální

 

Shodli jsme se, že si přejete, aby byly vaše snubní prsteny netradiční. Dobře, ale jak to udělat? Zde je několik našich horkých tipů.

 

Ďábel je v detailu

Dívejte se po prstýncích, které jsou vyrobeny se zvláštní pozorností k detailu. Často to bývají ornamenty a květinové vzory, přírodou inspirované křivky, nebo kombinace dvou cenných kovů. Takové detaily vytvářejí personalizovaný vzhled a můžete si být jisti, že je nebude mít hned tak někdo. Většina lidí dává ve skutečnosti přednost davu.

 

Barevné drahokamy?

Safíry nebo modré rubíny vypadají skvěle a můžete je nakombinovat s diamanty, či jimi obklopit solitérní diamant. Safír navíc jen tak nepoškrábete, neboť je to po diamantu druhý nejtvrdší drahokam.

prsten se safírem

Máte rádi vintage styl?

Je dnes velmi populární a takové růžové zlato jednak vypadá skvostně a navíc si jej s ničím jiným nespletete. Anebo se rovnou poohlédněte po antikviích, opravdových starožitných prstenech.

 

Nechte si vyrobit své vlastní netradiční snubní prsteny na zakázku.

Bude to dražší? Nejspíš ano, ale nemusí to tak být. Poraďte se se svým klenotníkem, povězte mu co se vám líbí a kolik jste ochotni utratit a jistě už něco vymyslíte.

Nechte si na prsten něco vyrýt.

A nemusí to být jen vaše iniciály a datum svatby. Jsou to vaše prsteny a fantazii se meze nekladou.

 

Mysleli jste na růžové zlato?

Jistě, již jsme jej zmiňovali u vintage stylu, ale vyzdvihujeme jej ještě jednou, protože je dnes trochu opomíjené a zdá se nám, že je to škoda. Je nádherné a moc lidí jej nemá. Chcete-li se o snubních prstýncích z růžového zlata dozvědět více, klikněte zde.

svatební prsten růžové zlato

Zanechte otisky prstů

Nejjistější způsob, jak něco učinit opravdu personalizovaným. Můžete si nechat vyhotovit otisk prstu na vnější stranu jako originální designový prvek, nebo na stranu vnitřní, jako tajnou zprávu. Budou takové snubní prsteny netradiční? O tom není sporu.

 

Tajná zpráva?

Když už mluvíme o tajných zprávách na vnitřní straně prstýnku, nemusíte se omezovat na otisk prstu. Může to být vygravírovaný symbol, vyrytý text, nebo vsazený drahokam, který pro vás má speciální význam a o kterém víte jenom vy. Tak budou vaše snubní prsteny originální a je jen na vás, zda to budete chtít sdílet se světem.

Přejete-li si nyní přejít na nabídku snubních prstenů, klikněte zde