Snubní prsteny s diamantem

Snubní prsteny s diamantem

Existuje něco krásnějšího, než snubní prsteny s diamantem? Pokud ano, není snadné na to přijít.

Chcete-li rovnou přejít na extra široký výběr snubních prstenů s diamanty, klikněte na tento odkaz

zásnubní prstýnek s diamantem

Snubní prstýnky představují symbol věrnosti a oddanosti “dokud nás smrt nerozdělí” už celé generace. A přesto – prstýnky s diamantem jsou v tomto kontextu relativně novou záležitostí, protože jejich rozšíření mezi řekněme běžnou polulaci nastartovaly až objevy mocných nalezišť diamantů v Jižní Africe na konci devatenáctého století. Všichni jsme sice slyšeli o rakouském arcivévodovi Maxmiliánovi, který daroval prstýnek s diamantem své vyvolené již v patnáctém století, ale rakouského arcivévodu jistě nemůžeme počítat mezi běžnou populaci.

Zásadní průlom ale nastal až ve čtyřicátých letech dvacátého století. Pokud se o diamanty zajímáte, nebo už nějakou chvíli procházíte internet a vybíráte prstýnek s diamantem, s největší pravděpodobností jste již narazili na společnost De Beers.

diamantový zásnubní prsten

De Beers je ve světe obchodu s diamanty jedním ze zásadních pojmů, ale ve čtyřicátých letech se jeho manažeři mračili nad dlouhodobě klesajícími prodeji diamantů. Trh neměl zájem, koncoví spotřebitelé nenakupovali. A jako již mnohokrát v historii, situaci “zachránila” reklama. De Beers najal new yorkskou reklamní agenturu a ta předvedla kampaň, která vešla do učebnic marketingu. Za pomoci hollywoodských hvězd, filmů, celebrit a masivního inzerování se podařilo za relativně krátkou dobu vybudovat mezi širokou americkou populací dojem, že prsten s diamantem je něco, co prostě musíte mít. A svatba bez diamantů? Jakže??

Ale bez ohledu na to, jak se diamanty rozšířily – jen se podívejte blíže, copak nejsou dokonalé?

Klikněte zde a vyberte si své perfektní snubní prsteny s diamantem