Snubní prsteny z titanu

Snubní prsteny z titanu

Dáváme k dispozici vše, co o klenotech a špercích víme. Poradíme vám s výběrem titanového prstenu.

 

Jak dlouho vám vydrží snubní prsten z titanu? Celý život.

 

Nepřeháníme. Titan je opravdu mocný kov a vydrží celé věky. Symbolika za tímto faktem je více než jasná – titan je stejně silný a odolný, jako bude vaše manželství.

Na trhu jsou k dispozici  pro ženy i pro muže a v rozličných formátech. Můžete je mít v nadčasovém elegantním stylu, nebo s moderními texturami, záleží jen na vás. Bývají spíše jednoduchých tvarů, protože titan je velice tvrdý kov a jeho vlastnosti neumožňují takové tvarování a zpracování, jako měkké kovy jako je např. zlato.

Chcete-li přejít rovnou k výběru, klikněte zde a vyberte si své snubní prsteny z titanu

snubní prsteny titan

Vše co jste kdy chtěli o prstenech z titanu vědět, ale nebylo koho se zeptat

Jaký tedy vlastně je?

Titan je mimořádně silný a zároveň lehký kov – váží pouze jednu třetinu váhy zlata. To jej předurčuje k využití všude tam, kde jsou tyto vlastnosti potřeba. Původně se využíval v kosmonautice a hlubokomořském průzkumu a následně se jej chopili klenotníci. Není těžké uhádnout, proč.

A jaké jsou titanové prstýnky? Úžasně pohodlné a mimořádně odolné vůči nástrahám denodenního nošení. Není divu, že si poslední roky získávají větší a větší popularitu.

Zabarvením titan připomíná platinu, ale má tmavší, sytě stříbrný odstín.

Způsobuje alergie?

Dobrá zpráva pro ty z nás, co mají citlivější pokožku – titan je hypoalergenní.

Kdo si je pořizuje?

Každý, komu imponují jeho vlastnosti. Požadujete-li super pevnost, mimořádnou odolnost a zároveň lehkost, mohou být právě pro vás. Za poslední roky si vydobyly opravdu vysoké renomé a jsou velmi populární zejména jako snubní prsteny pro muže. To nás nemůže překvapit. Pokud jste aktivní sportovec, lezete po skalách, nebo máte těžké povolání a pracujte fyzicky, oceníte na ruce prsten, který vám nebude překážet, je lehký, pohodlně se nosí a vydrží to co vy, aniž by na něm byly patrné známky opotřebení. Dokonalý šperk moderního muže. A mimochodem, věděli jste o tom, že se prodávají i osazené diamanty?

titanové snubní prsteny

Snubní prsteny z titanu vybírejte zde